ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4387138
nr 438 7138
Nyrokoko, förgylld, höjd: 80
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 november 2006
kl 16:56:56
13/11 16:18:42
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.